Renault Megane 3 з двигуном K9K об’ємом 1.5 dci на 110 к.с.

Megane 3
Megane 3

ніверсал цієї моделі оснащений шестиступінчастою коробкою передач та заводським двигуном об'ємом 1.5 dci, що розвиває 110 кінських сил. Завдяки екологічним системам, таким як сажовий фільтр DPF та клапан EGR (рециркуляції відпрацьованих газів), автомобіль відповідає сучасним екологічним стандартам. Проте, з часом можуть виникати проблеми з сажовим фільтром DPF та клапаном EGR, особливо після пробігу близько 140000 км. Це може призводити до аварійного режиму роботи двигуна та обмеження обертового моменту. З помилками, такими як P2452, P0606, P2455, P2453, а також іншими, важливо вчасно вирішувати ці проблеми.

Ми пропонуємо послуги відключення систем DPF та EGR, а також проведення Чіп Тюнінгу рівня Stage 2. Це дозволить підвищити потужність двигуна до 135 к.с. та обертового моменту до 300 Hm. Після таких модифікацій автомобіль вибухово реагує на прискорення, а ефективність палива покращується. Запрошуємо вас до нашої станції! Ми гарантуємо результат та позитивні емоції від покращеного автомобіля!

About the Author

Anton

Компьютерная диагностика Автомобилей, Спец Техники Агро Техники
Перепрошивка Блоков Управления Двигателем Отключение Удаление Катализатора Системы Adblue SCR фильтра DPF FAPклаппана EGR ЕГР
Настройка добавления мощности уровня Stage 1 Stage 2

Вам также могут понравиться эти