Як відключити систему AdBlue/SCR на техніці JCB у Дніпрі

JCB

ua-service.com.ua пропонує повне відключення системи AdBlue/SCR на техніці JCB у Дніпрі.

Впровадження системи Selective Catalytic Reduction (SCR) та використання рідини AdBlue стало стандартом для багатьох виробників спецтехніки, включаючи компанію JCB. Однак, користувачі можуть бажати вимкнути цю систему з різних причин. Розглянемо причини та процес вимкнення системи AdBlue/SCR на техніці JCB.

Що таке AdBlue і система SCR?

Перш ніж перейти до процесу вимкнення, корисно зрозуміти, що це за системи і яку роль вони виконують. AdBlue — це розчин мочевини у воді, який використовується у SCR для зменшення викидів оксидів азоту (NOx) від дизельних двигунів. Система SCR встановлюється на транспортні засоби з метою конвертації NOx у безпечні гази, такі як азот і вода, за допомогою каталізатора.

Причини відключення системи AdBlue/SCR

Існує кілька причин, чому користувачі можуть бажати відключити систему AdBlue/SCR на своїй техніці JCB. Деякі з них включають:

 1. Економічні міркування: Поповнення AdBlue може бути витратним процесом, особливо для тих, хто експлуатує техніку в умовах великого обсягу робіт.

 2. Технічні проблеми: В деяких випадках, система AdBlue/SCR може викликати проблеми з роботою двигуна або інші технічні ускладнення.

 3. Потреба в підвищенні продуктивності: В деяких випадках відключення системи AdBlue/SCR може допомогти підвищити продуктивність техніки, зменшуючи час, необхідний на обслуговування.

Процес відключення системи AdBlue/SCR на техніці JCB:

 1. Підготовка обладнання.

 2. Локація модуля AdBlue/SCR.

 3. Відключення електричних з’єднань.

 4. Видалення системи.

 5. Перепрограмування системи.

 6. Тестування.

  Відключення системи AdBlue/SCR на техніці JCB від ua-service.com.ua — це ефективний спосіб підвищити продуктивність, зменшити витрати та забезпечити безперебійну роботу вашої техніки. Звертайтеся до нас, щоб отримати професійне обслуговування та консультації з цього питання.

  Наша адреса м. Дніпро проспект Богдана Хмельницького 142.

  Контактн телефони: +380 (68) 524 37 75, +380 (67) 378 53 77

About the Author

Вам также могут понравиться эти