Відключення систем Adblue, DPF та клапанну EGR на аграрній техніці Fendt

Відключення систем Adblue, DPF та клапанну EGR на аграрній техніці Fendt. Професійне перепрограмування ЕБУ в UA Service, м. Дніпро. Телефонуйте 067-378-53-77.

Проблема системи доочистки вихлопу

Власник техніки Fendt може зіткнутися з проблемою неефективності системи доочистки вихлопу. На приладній панелі з’являються помилки, а техніка переходить в аварійний режим і не розвиває оберти.

Власник техніки Fendt телефонує в наш сервіс UA Service, розташований у м. Дніпро на проспекті Богдана Хмельницького 142г. Наші контактні номери: 067-378-53-77 або 068-524-37-75. Менеджер оперативно домовляється про ремонт.

Виїзд ремонтної команди

Наша команда виїжджає до місця стоянки вашої техніки по всій Україні у погоджений час. Ми забезпечуємо швидке реагування та оперативне виконання робіт.

Комп'ютерна діагностика техніки Fendt

По прибуттю до місця розташування техніки Fendt ми проводимо повну комп’ютерну діагностику блоків керування на наявність помилок, таких як E1386, 4364.1, P2BA8-00, P204F-9A та інших. Це допомагає точно визначити проблему та розробити план дій.

Оновлення програмного забезпечення

Проводимо процедуру оновлення програмного забезпечення, відключаємо системи Adblue, фільтр твердих частинок DPF та клапанну EGR шляхом перепрограмування електронного блоку керування двигуном (ЕБУ). Це забезпечує оптимальну роботу вашої техніки без проблем з вихлопними системами.

Перевірка та гарантія

Після виконання робіт ми проводимо необхідні перевірки та контроль якості. Надаємо гарантію на всі виконані роботи, щоб ви могли бути впевнені у надійності та довговічності результату.

Переваги відключення систем Adblue, DPF та клапанну EGR

1. **Зменшення розходу палива**: Відключення цих систем сприяє економії палива, що знижує витрати на експлуатацію техніки.

2. **Покращення динаміки**: Техніка працює більш ефективно та динамічно, що підвищує її продуктивність.

3. **Економія на Adblue**: Більше не потрібно купувати та доливати дорогоцінну рідину Adblue, що суттєво знижує експлуатаційні витрати.

4. **Надійність роботи**: Відключені системи більше не можуть вийти з ладу, що підвищує надійність техніки і знижує ризик простоїв.

5. **Відсутність необхідності в дорогому ремонті**: Ви уникаєте необхідності дорогого ремонту цих систем, що також знижує загальні витрати на обслуговування.

Переваги нашого сервісу

1. **Виїзд по всій Україні**: Ми працюємо з виїздом по всій території України, забезпечуючи зручність та оперативність.

2. **Ліцензійне обладнання**: Використовуємо виключно ліцензійне італійське обладнання, що гарантує високу якість виконаних робіт.

3. **Знижки постійним клієнтам**: Надаємо знижки постійним клієнтам, що робить наші послуги ще більш вигідними.

 

Ми є фахівцями у сфері відключення систем Adblue, фільтру твердих частинок DPF та клапанну EGR на аграрній техніці Fendt. Завдяки нашому досвіду та професійному обладнанню ми забезпечуємо високу якість послуг та гарантуємо задоволення потреб наших клієнтів.

Про Ефективне управління системою Adblue та SCR на техніці JCB ви можете дізнатися у цієй статті

About the Author

Anton

Компьютерная диагностика Автомобилей, Спец Техники Агро Техники
Перепрошивка Блоков Управления Двигателем Отключение Удаление Катализатора Системы Adblue SCR фильтра DPF FAPклаппана EGR ЕГР
Настройка добавления мощности уровня Stage 1 Stage 2

Вам также могут понравиться эти