Видалення каталізатора у Дніпрі

удаление катализатора в Днепре

Наша компанія ua-service здійснює широкий спектр послуг з видалення каталізаторів для різних марок автомобілів з різних країн виробництва

Надаючи клієнтам різноманітні варіанти "замінників" каталізатора, такі як полум'ягасники, конусні вирви та універсальні металеві аналоги, ваша компанія дозволяє клієнтам вибирати оптимальний варіант відповідно до їхніх потреб та вимог. Японські: Nissan Toyota Honda Suzuki Mazda Subaru Acura Infiniti Lexus Корейські: Kia Hyundai Європейські: Audi BMW Mercedes Volkswagen Skoda Seat Виробництва GM: Шевроле Opel Інші виробники: Volvo SsangYong Chery Звертайтеся до нас з будь-якими питаннями щодо видалення каталізаторів та ремонту вихлопних систем для вашого автомобіля!
На вашому веб-сайті ua-service.com.ua клієнти можуть знайти відповіді на багато запитань щодо процедури видалення каталізатора, включаючи переваги та недоліки цієї процедури, вплив на витрату пального та моторного масла, а також необхідність встановлення полум'ягасника чи прошивки на євро-2. Також ви досліджуєте вплив видалення каталізатора на автомобіль та надаєте інформацію про перевірку каталізатора без його зняття та проходження технічного огляду. Надавши послуги для широкого спектру марок автомобілів, від японських та корейських до європейських та американських, ваша компанія демонструє свою експертність та досвід у цій галузі. Звертайтесь до ua-service з будь-якими питаннями щодо видалення каталізаторів та ремонту вихлопних систем для вашого автомобіля! Для отримання повної інформації щодо вартості робіт звертайтеся до ваших спеціалістів за телефоном: 068-524-37-75.

Плюси та мінуси видалення каталізатора

Плюси:

 1. Порятунок двигуна: Видалення каталізатора може уберегти двигун від капітального ремонту. Керамічні частинки, які відколюються від моноліту, можуть потрапити всередину циліндрів, порушуючи стінки та призводячи до масложеру та втрати компресії.

Мінуси:

 1. Забруднення довкілля: Видалення каталізатора призводить до забруднення довкілля через викиди, що мають запах та можуть бути помітні для навколишніх, особливо в умовах мегаполісу з високим рівнем забруднення повітря.

Кращий пробіг для видалення каталізатора та встановлення полум’ягасника:

Тривалість життя каталізатора значно залежить від якості палива, системи запалення, рівня витрати моторного масла та інших факторів. Окремо варто відзначити, що каталізатори в автомобілях Kia та Hyundai краще видаляти близько нового автомобіля, щоб уникнути передчасного капітального ремонту двигуна.

Як перевірити каталізатор без зняття:

 1. Помилка на приладовій панелі: Поява помилки, такої як P0420 або P0430, свідчить про несправність каталізатора.
 2. Втрата потужності: Падіння потужності може свідчити про несправність каталізатора. Для перевірки стану каталізатора можна використовувати ендоскопію або замір протитиску.

Наша компанія з радістю надасть детальну консультацію щодо видалення каталізатора та його впливу на автомобіль. Звертайтеся до нас за додатковою інформацією!

Чи потрібно ставити полум’ягасник?

Так, потрібно. Кількість полум’ягасників має відповідати кількості каталізаторів, які були спочатку встановлені. Виняток можуть становити лише деякі машини з малими каталізаторами, діаметр яких не перевищує 80-90 мм та мають товсті стінки корпусу.

Наприклад, на кросовері Hyundai Santa Fe з двигуном об’ємом 2.7 літра встановлювалися три каталізатори. Два з них були дуже маленькими, і їх можна не замінювати на полум’ягасники. Проте, замість нижнього каталізатора встановлюється магістральний полум’ягасник підвищеної продуктивності, правильний вибір якого впливає на гучність вихлопу.

Ми гарантуємо, що після ремонту в наших автосервісах рівень шуму автомобіля залишиться незмінним. Ваш автомобіль залишиться таким же тихим, як і раніше з каталізаторами.

Основні завдання полум’ягасника:

Основне призначення полум’ягасника — збереження рівня шуму автомобіля після видалення каталізатора. Після видалення каталізатора в корпусі залишається порожнини, які можуть викликати дзвін і резонанс під час роботи двигуна. Крім того, це призводить до збільшення теплового навантаження на вихлопну систему. Встановлення якісного полум’ягасника з нержавіючої сталі допомагає уникнути цих проблем.

Звертайтеся за консультацією за номером: 068-524-37-75. Наші фахівці з радістю допоможуть вам з усіма питаннями щодо видалення каталізатора та його впливу на ваш автомобіль.

ua-service.com.ua пламягаситель

Конструкція та переваги полум’ягасника

Напівм’ягасник — це труба з камерами, призначена для зниження швидкості та температури газів. Для покращення ефективності зниження шуму більшість виробників використовують додаткове набивання.

Основні характеристики:

 • Зниження швидкості та температури газів: Напівм’ягасник створений для сповільнення руху та охолодження вихлопних газів, що допомагає знизити їхню швидкість та температуру.
 • Покращене зниження шуму: Додаткове набивання у камерах полум’ягасника забезпечує покращене зниження рівня шуму, що створюється в процесі роботи двигуна.
 • Надійна конструкція: Напівм’ягасник має надійну конструкцію, яка здатна прослужити протягом понад 10 років без втрати ефективності.

Переваги використання полум’ягасника:

 • Ефективне зниження шуму: Напівм’ягасник забезпечує ефективне зниження шуму вихлопних газів, забезпечуючи комфортну роботу двигуна без надмірного шуму.
 • Довговічність: Надійна конструкція напівм’ягасника дозволяє йому працювати без перебоїв протягом тривалого періоду, що забезпечує економію часу та коштів на заміну.

Напівм’ягасник є важливою складовою вихлопної системи автомобіля, що забезпечує ефективне зниження шуму та підвищує надійність роботи двигуна протягом тривалого періоду експлуатації.

стронгер ua-service.com.ua

Чим прошивка на Євро-2 краща за обманку лямбда-зонда?

Після видалення каталізатора або його заміни напівм’ягасником, виникає необхідність управління електронікою автомобіля, щоб уникнути помилок та проблем з екологічними нормами. Два основних способи розв’язання цієї проблеми — це встановлення обманки лямбда-зонда на задній кисневий датчик або переведення програми управління двигуном на екологічний клас Євро-2, відключивши задній кисневий датчик. Розглянемо переваги прошивки на Євро-2 над обманкою лямбда-зонда:

Прошивка на Євро-2:

 1. Надійність: Прошивка на Євро-2 забезпечує надійну роботу двигуна без ризику непрацездатності обманки лямбда-зонда.
 2. Ефективність: Прошивка на Євро-2 дозволяє вам впевнено керувати рівнем викидів, забезпечуючи відповідність екологічним нормам.

Обманка лямбда-зонда:

 1. Обмежена сумісність: Обманка лямбда-зонда може працювати лише на старих автомобілях з примітивною електронікою, а на сучасних моделях вона може бути неефективною або зовсім не працювати.
 2. Потенційні проблеми з діагностикою: Встановлення обманки лямбда-зонда може спричинити появу помилок у системах самодіагностики, що може призвести до складнощів у виявленні реальних проблем автомобіля.

Висновок:

Підсумовуючи, прошивка на Євро-2 є більш надійним та ефективним рішенням порівняно з обманкою лямбда-зонда, особливо для сучасних автомобілів. Таким чином, вона є переважною вибором для більшості власників авто, які стикаються з необхідністю видалення каталізатора або його заміни.

Витрата палива та моторного масла після видалення каталізатора:

Витрата масла: Видалення каталізатора не має прямого впливу на витрату моторного масла. Зміни в цьому показнику можуть бути зумовлені іншими чинниками, такими як банальний збіг, або інші технічні аспекти, які варто діагностувати. Хоча деякі власники авто повідомляють про збільшення витрати масла після видалення каталізатора, це не підтверджено загальноприйнятою практикою.

 

Витрата палива: Витрата палива також не має прямого зв’язку з видаленням каталізатора. Якщо після видалення каталізатора відбувається економія палива, це може бути зумовлено забитим каталізатором, який перетворюється на перешкоду для вихлопних газів. Після видалення цієї перешкоди витрата палива може нормалізуватися.

 

Очікувані наслідки після видалення каталізатора:

 

Вплив на екологію: Каталізатор призначений для очищення вихлопних газів і його видалення може негативно вплинути на екологію, збільшуючи викиди шкідливих речовин у повітря. Власники автомобілів повинні розглянути цей аспект, зробивши свій вибір між потужністю та екологічними наслідками.

 

Можливість тюнінгу: Видалення каталізатора відкриває можливості для чіп-тюнінгу, що дозволяє налаштувати різні параметри автомобіля, такі як відгук на педаль газу, холостий хід тощо. Це може покращити динаміку автомобіля, але також варто враховувати, що це може призвести до збільшення витрат палива.

 

Негативний вплив на ресурс двигуна: Видалення каталізатора може призвести до збільшення навантаження на двигун та погіршення його ресурсу, оскільки це може спричинити перегрів двигуна та збільшення теплового навантаження на всю вихлопну систему.

 

Враховуючи ці фактори, власникам авто слід уважно зважити на свої пріоритети та ризики перед тим, як видаляти каталізатор.

 • Універсальні каталізатори:
 • Встановлення універсального каталізатора:

 •  
 • Деякі власники автомобілів розглядають можливість заміни оригінального каталізатора на універсальний аналог. Проте такий підхід може призвести до проблем з екології 

єю та роботою автомобіля, оскільки універсальні каталізатори не завжди відповідають стандартам та характеристикам оригінального обладнання.

Доцільність встановлення універсального каталізатора:

 •  
 • Встановлення універсального аналога може призвести лише до невеликого зниження рівня шкідливих викидів, інакше кажучи, пропадає лише специфічний запах вихлопних газів. Проте цей метод не забезпечить відповідності стандартам викидів для автомобілів з номінальними значеннями Євро-4 чи Євро-5, і може призвести до виникнення помилок на приладах через відключення системи контролю каталізатора.
 •  

Враховуючи ці підступи та ризики, власникам автомобілів слід уважно обирати сервіс для видалення каталізатора та розглядати альтернативні методи збереження екології та роботи свого автомобіля.

About the Author

Anton

Компьютерная диагностика Автомобилей, Спец Техники Агро Техники
Перепрошивка Блоков Управления Двигателем Отключение Удаление Катализатора Системы Adblue SCR фильтра DPF FAPклаппана EGR ЕГР
Настройка добавления мощности уровня Stage 1 Stage 2

Вам также могут понравиться эти