Видалення фільтра сажі DPF на Kia Sorento 2.5 CRDI

Kia DPF off ua-service.com.ua

Видалення фільтра сажі DPF на Kia Sorento 2.5 CRDI: підвищення потужності з тюнінг-прошивкою

У власників автомобілів Kia Sorento 2.5 CRDI з дизельним двигуном з’являється можливість видалення фільтра сажі DPF для підвищення продуктивності та ефективності автомобіля. Цей процес може здійснюватися у двох варіантах: зі збільшенням потужності чи без нього.

Kia dpf отключить в Днепре ua-service.com.ua

Збільшення потужності з тюнінг-прошивкою

Тюнінг-прошивка стадії 1 надає можливість значного збільшення максимальної потужності та крутного моменту вашого автомобіля. Наприклад, після видалення сажового фільтра DPF і установки модифікованої програми управління двигуном, максимальна потужність може збільшитися на 43 кінські сили, а момент, що крутить, — на 98 Нм.

Технічні деталі

Слід зазначити, що фактичні значення потужності і крутного моменту можуть трохи відрізнятися від заявлених. Це залежить від технічного стану вашого автомобіля та використовуваного вами палива. Звертайтесь до нас за адресою м. Дніпро проспект Богдана Хмельницького 142Г (р-н азс Лотус), ми виконуємо роботи Ліцензійним обладнанням та підтримаємо гарантію по професійному видаленню фільтра сажі DPF і установки тюнінг-прошивки.

Якщо ви хочете отримати більше потужності і покращити динамічні характеристики свого Kia Sorento 2.5 CRDI, видалення фільтра сажі DPF з подальшим збільшенням потужності може бути відмінним рішенням.

About the Author

Anton

Компьютерная диагностика Автомобилей, Спец Техники Агро Техники
Перепрошивка Блоков Управления Двигателем Отключение Удаление Катализатора Системы Adblue SCR фильтра DPF FAPклаппана EGR ЕГР
Настройка добавления мощности уровня Stage 1 Stage 2

Вам также могут понравиться эти