Які додаткові переваги надає відключення клапана EGR, окрім збільшення потужності

Rav4 Toyota відключити каталізатор в дніпрі ua-service.com.ua

Чому варто відключити клапан EGR у вашому автомобілі з UA-Service у Дніпрі

Система рециркуляції відпрацьованих газів (EGR) — це одна з основних екологічних систем у сучасних дизельних двигунах, покликана знижувати рівень шкідливих викидів. Проте, ця система має і ряд недоліків, які можуть негативно впливати на роботу та ресурс вашого двигуна.

Саме тому спеціалісти автосервісу UA-Service у Дніпрі рекомендують відключення клапана EGR для власників дизельних автомобілів. Ця модифікація дозволить вам отримати цілий ряд переваг:

 1. Покращення паливної економічності
  Система EGR знижує температуру згоряння в циліндрах двигуна, що призводить до зменшення ефективності роботи двигуна. Відключення EGR дозволяє підвищити ефективність згоряння палива, що в свою чергу покращує паливну економічність автомобіля.
 2. Зниження зносу двигуна
  Рециркуляція відпрацьованих газів через EGR призводить до збільшення відкладень в камерах згоряння, на клапанах та інших деталях двигуна. Це прискорює їх знос. Відключення системи EGR зменшує утворення цих відкладень, продовжуючи ресурс двигуна.
 3. Збільшення надійності
  Система EGR схильна до засмічення, що може викликати порушення роботи двигуна. Відключення EGR усуває ймовірність таких несправностей, роблячи роботу двигуна більш надійною.
 4. Зниження витрат на обслуговування
  Відсутність необхідності в обслуговуванні системи EGR (очищення, ремонт) дозволяє знизити витрати на технічне обслуговування автомобіля в довгостроковій перспективі.

Саме тому послуга з відключення клапана EGR є дуже популярною серед власників дизельних автомобілів, які звертаються до команди професіоналів автосервісу UA-Service у Дніпрі. Фахівці сервісу використовують ліцензійне обладнання та мають великий досвід у виконанні подібних робіт, гарантуючи високу якість та надійність модифікацій.

Щоб дізнатися більше про можливості тюнінгу вашого автомобіля, записуйтесь на консультацію до спеціалістів UA-Service прямо зараз!

 

About the Author

Вам также могут понравиться эти